Polski English Deutsch

26 lutego 2024r.

Obecnie naszą stronę przegląda 1 osoba!

ŻYCIE SZKOLNE W OBIEKTYWIE

STRONA ARCHIWALNA

SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ STRONĘ TUTAJ: [ZSKLESZCZEWO.PL]

Menu

         BLOG SZKOLNY !!!

Twój szczęśliwy numerek:

11

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

ESA-Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Sukcesy sportowe naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego

GIMNAZJUM


1. W Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w indywidualnych biegach przełajowych uczeń Gimnazjum w Kleszczewie

    DAWID CHĄPIŃSKI zajął I miejsce w biegu na dystansie 2000m.Zawody odbyły się w Poznaniu 16.10.2013.

2. W Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w tenisie drużynowym uczennice Gimnazjum w Kleszczewie IZABELA

     MELEWSKA, PAULINA BARTKOWIAK zajęły V miejsce.(Pecna 30.10.2013)

3. Półfinał Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej halowej chłopców (Gimnazjum) II miejsce (Kostrzyn Wlkp 05.11.2013).

Skład reprezentacji:
Dawid Chąpiński, Michał Jadowski, Kamil Iczakowski, Mateusz Kniat, Kamil Fludra, Adam Buczma, Łukasz Marcinkowski,

Dawid Akuszewski, Marcin Zimny.

4. Półfinał Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt (Gimnazjum) (Kleszczewo 21.11.2013) III miejsce

Skład reprezentacji:
Natalia Michalak, Paulina Bartkowiak, Magdalena Toś, Izabela Melewska, Kamila Wróbel, Karolina Bartkowiak, Agata

Ukleja, Weronika Strzelczyk, Katarzyna Wawrzyniak, Paulina Fludra, Karolina Żuberek, Magdalena Rabikowska, Kinga

Ochowiak, Alicja Górska, Kinga Keller, Klaudia Płóciennik.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA


1. W Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w warcabach drużynowych JOANNA RYBAK zajęła V miejsce drużynowo oraz I miejsce indywidualnie.(Kórnik 15.11.2013)

BADMINTON

2. Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w badmintonie drużynowym (Przeźmierowo 05.11.2013) III miejsce Joanna

    Rybak, Nicola Matela

3. Mistrzostwa Rejonu w badmintonie drużynowym (Dopiewo 19.11.2013) I miejsce Joanna Rybak, Nicola Matela

4. XV Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Finał Województwa Wielkopolskiego) w drużynowym badmintonie Konin 11.12.2013

    III miejsce Joanna Rybak, Nicola Matela

PIŁKA RĘCZNA

5. Półfinał Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt SP (Kleszczewo 18.11.2013) I miejsce

Skład reprezentacji:
Klaudia Płóciennik, Wiktoria Płóciennik, Klaudia Chąpińska, Agnieszka Doba, Sandra Rzemieniec, Joanna Rybak, Emilia
Wróbel, Małgorzata Janasik, Barbara Piotrowska, Alicja Biegańska

6. Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt SP (Buk 25.11.2013) II miejsce

Skład reprezentacji:
Klaudia Płóciennik, Wiktoria Płóciennik, Klaudia Chąpińska, Agnieszka Doba, Sandra Rzemieniec, Joanna Rybak, Emilia
Wróbel, Małgorzata Janasik, Barbara Piotrowska, Alicja Biegańska